Hala nuk rash n’burr qysh duhet, krejt do qyqana më kan ra hise deri tash

Pershendetje te nderuar lexues, jam Genta nga prishtina jetoj dhe punoj ketu ne prishtine.

Kohen e lire e kaloj me shoqni sidomos me shok. I boj 27 vjet e hala jam beqare sherri qe spo del kerkush qysh duhet.krejt do te ligsht qe spo mujn as me rezistu ne shtrat.

Cka ka ndodh me shqiptar? Thojn qe perpara ka pas burra edhe te fjales edhe te shtratit, sot as te fjales e as te shtratit po quditna shume.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.