Makina futet në market, përplas banorët..(VIDEO)

Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur në Chelmsford të Anglisë, ku një makinë është aksidentuar duke u futur brenda një supermarketi. E gjithë ngjarja është kapur nga kamerat e sigurisë dhe video është bërë menjëherë virale. Makina, një SUV, u fut në supermarket duke thyer xhamat, ndërsa klientët mbetën të tmerruar me ngjarjen. Edhe pse në video duket qartë që makina përplas një person, për fat të mirë askush nuk mori lëndime serioze. Policia po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti…

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.