E papritur/ E puthi në buzë, gruaja e Ilirit vjen në Tiranë dhe fton për kafe Arjolën

Po afron finalja e madhe dhe reality show i Big Brother bëhet më interesant.

Një nga episodet më interesante brenda shtëpisë ka qenë edhe puthja në buzë e Ilirit me Arjolën. Gjithçka nisi pas lojës së imitimit të disa skenave të filmave, lojë e dhënë nga ‘Vëllai i Madh’.

Gruaja e Ilir Shaqirit e ka kaluar me mjaft sportivitet këtë episod.

Ajo është shprehur se ajo ishte një imitim, një skenë filmi dhe se edhe ajo kishte pasur skena të tilla.

E ftuar në një emision ajo ka treguar për lojës e bashkëshortit të saj brenda në shtëpisë.

Pyetja e moderatorit Flori Gjini se me kë do pinte kafe me një nga konkurrentet e Big Brother ajo nuk nguroi të thotë emrin e Arjolës.

Emanuela zbuloi dhe një surprizë që do jetë natën finale në Tiranë për të pritur bashkëshortin e saj që të dal nga shtëpia me e famshme në Shqipëri.

Emanuela ishte pjesë e një surprize që ju bë Ilirit. Ajo pati më herët një ballafaqim me të në momentin kur zbuloi tradhtinë e tij.

Partnerja e balerinit ka qenë mjaft dinjitoze në qëndrimet e saj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.