Mysafirët harrojnë nusen – vëllai i vogël ‘vjedh’ vëmendjen e tyre, me lëvizjet e tij…(VIDEO)

Një vëlla i vogël “vodhi vëmendjen” në dasmën e motrës së tij kur ai shpërtheu me lëvizjet dhe filloi të merrej me argëtimin e miqve.Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, të pranishmit bërtisnin dhe brohorisnin kur ai filloi të bënte lëvizjet interesante.Në klipin disa sekondësh djali shihet duke vallëzuar ndërsa dritat janë ndezur në një blu të errët dhe rozë…

VIDEO

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.