Shoferja e skuterit goditet nga një makinë dhe më pas përfundoi në një puset…(VIDEO)

Kemi një kandidat për shoferin më të pafat të vitit.Një kamerë e sigurisë kapi një moment mjaft interesant në qytetin brazilian të Paragominas.Pamjet tregojnë një aksident automobilistik në të cilin një shofer i pakujdesshëm i një Chevrolet Prisma u kthye pa kujdes majtas, duke privuar shoferen e skuterit nga përparësia e kalimit, transmeton Telegrafi.

Shoferja e skuterit goditet nga një makinë dhe më pas përfundoi në një puset…(VIDEO)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *