Ishte e fiksuar pas tij/ Këngëtari i njohur shqiptar tregon ofertat e ‘çmendura’ që i bënte pasanikja greke: “Eja në shtëpinë time, jam vetëm…”

Këngëtari Devis Xherahu i ftuar sëfundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ zbuloi se si një greke shumë e pasur, e cila punonte për një shtëpi diskografike në Greqi, i kishte kërkuar të kishin diçka më tepër se miqësore së bashku, dhe në të ardhmen ai mund të kishte benefite në karrierën e tij.
“Ajo sigurisht që ma tha në një mënyrë të rafinuar. Më tha këto të zakonshmet: Shtëpia ime është këtu, jam vetëm, a do të vish për kafe?

Sigurisht që unë si korçar që jam, e anashkalova me shumë lezet dhe pa e ofenduar.”, u shpreh ai.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.