Salsano Rrapit i ndodh e papritura dhe ‘masakrohet’ pas batutave për Donaldin dhe Beatrix, reagon Arbana Osmani dhe bën deklaratën e fortë!

Aktori i humorit, Salsano Rrapi ka marrë vendimin dhe ka publikuar me emra konkret disa nga mesazhet kërcënuese dhe ofenduese që ka marrë në rrjetin social Instagram të cilët kanë shpërthyer në ofendime dhe mallkime ndaj tij.

“Ti q*ft bota fmit e vaizat ngofse ke o geros i k**it o gay o en, se as nuk te njof se aka familje ke, me batutat e k**it te tuat ge as humor nuk din kur duhet me bo, i bon keg tjeter kujt o kina e rusia familjen ta q*ft, se beatrixa as edhe nji faj nuke ka.”, ishte ky një nga komentet e rënda që ka marrë aktori. Lidhur me këtë ka reaguar moderatorja Arbana Osmani, e cila shkruan se kjo gjuhë urrejtje duhet raportuar dhe dënuar.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.