3 vjeçari një ‘kuzhinier i përpiktë’, bëhet i famshëm në rrjetet sociale…(VIDEO)

Një djalë i vogël në Kinë është vlerësuar si ‘shefi i ardhshëm i kuzhinës’, nga përdoruesit e internetit pasi u filmua duke treguar aftësitë e tij si kuzhinier.Tri-vjeçari me nofkën Xin Bao shihet në pamjet duke trazuar me një shpatull ndërsa lëvizte tiganin e argjendit para dhe mbrapa sikur po përgatiste një pjatë, transmeton IndeksOnline..
VIDEO

You may also like...