Kura E Cila Përmirëson Kujtesën Për 80%, Shkriin Yndyrat: ILAÇIi Më I Fuqiishëm Se Kurrë Më Parë..!

Kura E Cila Përmirëson Kujtesën Për 80%, Shkriin Yndyrat: ILAÇIi Më I Fuqiishëm Se Kurrë Më Parë..!

Kur të merrni këtë përzierje, funksionet e truriit përmirësohen, duke përfshirë edhe të parët dhe të dëgjuarit.

Po ju paraqesim njërin ndër iilaçet më të fuqishmee natyrale, i cili jo vetëm që do të përmirësojë aftësinë e kujtesës për 80 për qind, por, krahas kësaj, edhe do të shkrijë shtresat dhjamore me të cilat jeni duke lufttuaar me vite të tëra!

Përbërësi kryesor është rrepa e bardhë, e cila është e pasur me vitaminë C, kalium, vitamina B1, B2 dhe B6, si edhe me hekur, magnez dhe fosfor.

Rrepa e bardhë shpejton metabolizmin, eliminon lodhjen dhe nxit zhvillimin e bakktereeve të mira në stomak.

Përgatitja është e shpejtë dhe e thjeshtë, ndërkaq efeektet të dukshme që në ditët e para!

Përbërësit:

– 125 g rrepë e bardhë,

– 4 limonë,

– 3 lugë mjaltë,

– 2 lugë kanellë pluhur

– Një copë xhenxhefil (rreth 2 cm).

Përgatitja:

1. Në blender grijeni rrepën dhe xhenxhefilin.

2. Kullojeni lëngun e limonit, shtojeni në blender dhe përzieni derisa të bashkohet, pastaj shtoni kanellë dhe mjaltë.

3. Të gjitha përzieni mirë dhe qitni në një enë qelqi.

Përdorimi:

Dy herë në ditë pini nga një lugë të plotë të përzierjes para racionit, mirëpo nëse ushtroni, pini para trajnimit.

Praktikoni këtë 3 javë dhe nuk do të pendoheni, kur të shihni rezultatet fenomenale!
Nëse ju pëlqeu ky artikull ju lutem Shpërndajeni me shoqërinë tuaj në facebook!

You may also like...