lLAQl – Me Uthull Molle Dhe Sodë Buke, Për Të Ulur Tensioniin E Lartë Kjo Eshte (RECETA)

ILAQI – Me Uthull Molle Dhe Sodë Buke, Për Të Ulur Tensioniin E Lartë Kjo Eshte (RECETA)

Shumica e njerëzve që vuajnnë nga tensiioni i lartë përdorin medikamente të cilat shoqërohen me efektee anësoree përfshirë: pagjumësinë, marramendjeen apo kontraktiime të muskujve.

Por ju mund të përdorni shumë thjeshtë edhe disa ushqime ose produkte që i gjeni lehtësisht në dollapin e kuzhinës. Pas përdorimit do të vëreni edhe efikasitetin e tyre të lartë.

Çfarë ju duhet:

1 majë lugë çaji me sodë buke, 1 lugë gjelle me uthull molle, 1 gotë ujë. Çfarë duhet të bëni: Uthullën dhe sodën i tresni mirë tek gota e ujit. Konsumojeni dy herë në ditë për rezultate më të mira.

Nëse ju pëlqeu ky artikull ju lutem Shpërndajeni me shoqërinë tuaj në facebook!

You may also like...