Ky ilaç Shëron Shumë Sëmundje: Zbuloni Si Ta Përgatisni Atë..

Ky ilaç Shëron Shumë Sëmundje: Zbuloni Si Ta Përgatisni Atë.. Ky iilaç hudhre që do lexonni sott është një domosdoshmëri për të gjithë ata që kujdesen për shëndetin e
tyre Mbani në mend se ky iilaç bën mrekulli për shëndetin tuaj, dhe është gjithashtu i dobishëm për heqjen e kripës nga trupi, pastron gj akun, përforcon sistemin imunitar dhe enët e gj akut, forcon zemrën dhe përmirëson trupin. Për më tepër, heq yndyrën shtesë, përmirëson meetabolizmin, shëron sëmunddjeet femërore dhe inflammacioniin. Dhe siç thamë, mund ta bëni vetë, në shtëpi. Metoda e përgatitjes: Merrni karafil me hudhër dhe pritini në copa të vogla. Vendosni copat e hudhrave në një kavanoz xhami. Hidhi një litër verë(pa alkohol) mbi hudhër dhe mbyllni enën.

Lëreni në dritare, të jetë në rreezet e diellit për dy javë.
Tundeni enën dy ose tre herë në ditë. Pas dy javësh, kulloni lëngun dhe vendoseni në një shishe qelqi të errët.
Përdorimi: Merrni një lugë çaji nga ky lëng tre herë në ditë, për një muaj. Pas gjashtë muajsh, procedura mund të përsëritet. Efektet do t’ju mahnitin!
Nëse ju pëlqeu ky artikull ju lutem Shpërndajeni me shoqërinë tuaj në facebook!

You may also like...