Iliri i dërgon puthje Arjolës/ Ajo habit me atë që bën për gruan e tij

“Big Brother VIP” po i vjen fundi dhe nga kjo lojë janë krijuar edhe miqësi shumë të forta. Një prej tyre është edhe e Arjolës me Ilirin,

ku ky i fundit po lufton për çmimin e madh. Mirëpo, duket se aktorja i mungon shumë dhe këtë e ka shprehur me një fotografi të saj në duar, teksa i ka dërguar edhe një puthje.

Ndërkohë, Arjola e ka ndarë këtë moment në Instagram duke shkruar numrin e televotimit për Ilirin, gjithashtu e ka quajtur edhe “Shpirti i motrës”.

“Shpirti i motrës”, ka shkruar aktorja, duke i bërë tag në postim bashkëshortës së Ilirit. Kujtojmë që së fundmi dyshja shkëmbyen një puthje në buzë duke interpretuar një skenë filmi.

Lidhur me këtë reagoi bashkëshortja e Ilirit, e cila e ka konsideruar si diçka normale që mund të ndodhë kur dy aktorë luajnë një rol filmi.

Kujtojmë se finalja e madhe e ‘Big Brother Vip’ është ditën e premte më 18 shkurt dhe Iliri është favoriti kryesor bashkë me Donaldin për të fituar 100 mijë euro.

You may also like...