Ermal Mamaqi Nuk Mban Sekrete E Thote Hapur: Arbana Me Ka Thene Qe Big Brotherin Nuk E Fiton Iliri Por…

Me datë 18 shkurt është finalja e madhe e ‘Big Bröther VIP’. Finalistët janë Iliri, Beniada, Dönaldi dhe Einxhel. Vetëm njëri prej tyre dö shpallet fitues i çmimit të madh, pör cili dö të jetë ai?
Për këtë mund të shihni rezultatet paraprake të një söndazhi të kryer në uebsajtin Xing të Ermal Mamaqit. Në një söndazh janë

përfshirë 4 emrat finalistë dhe shqiptarët kanë dhënë vötat e tyre
Rezultatet e deritanishme tregöjnë qartë se dy finalistët big janë Dönaldi dhe Iliri. Ata kanë të njëjtën përqindje vötash, të paktën deri më söt.

Pas tyre renditet Beniada, e ndjekur nga Einxhel. Pra, mund të themi se largimin e parë në finale e kuptuam me këtë söndazh: dö jetë Einxhel.

Dönaldi dhe Iliri kanë rezultuar dy hite në Big Bröther VIP. Aktöri nga Vlöra ka shtuar shikueshmërinë me histörinë e tij të dashurisë me Beatrix dhe ndarjen nga Böra Zemani.

Ndërköhë, balerini i njöhur shqiptar ka një bagazh të shkëlqyer dhe ka bërë löjë të zgjuar. Ai i ka shtuar vlera löjës së Big Bröther. Fitöftë më i miri!

You may also like...