VIDEO/ Gazetari bie nga karrigja në transmetim live, në studio s’mbajnë dot të qeshurën

Një i n c i d en t ka ndodhur në një studio televizive në Greqi. Në mes të transmetimit live të një emisioni, gazetari Yiannis Stratakis është rr ëz uar nga karrigia duke u z h du ku r nga plani .Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjteje, teksa gazetarë dhe ekspertë diskutonin për ekonominë e Greqisë dhe një deklaratë të Christine Lagarde.Të pranishmit e tjerë në studio fillimisht i kapi p a.ni ku u, por pasi u siguruan që kolegu i tyre ishte në gjendje të mirë ia pla së n të qeshurit.

You may also like...