Beatrixa largohet nga spektakli – Pse? nga REVISTA KOSOVARJA 1 min më parë në Showbiz

Beatrix Ramosaj aktualisht nuk ndodhet në studio, e kjo me gjasë për të shkuar e për tu përgatitur për surprizën e madhe për Donaldin.
Raporti mes Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ka qenë tejet i diskutuar ditëve të fundit, shkruan “Kosovarja”.

Çfarë do të ndodh?

You may also like...