Nuk pritej ky lajm, Big Brother nuk mbaron sonte!

Big Brother ishte realit-show që bëri bujë të madhe.Sonte është nata finale e Big Brother VIP. Por nuk mbaron me kaq.
Producentja Sara Hoxha në një kronikë për lajmet ka zbuluar një tjetër detaj. Ajo është shprehur se do të ketë edhe tre puntata të tjera “post Big Brother”, ku personazhet do të mblidhen të gjithë së bashku për të diskutuar për ato c’ka ka ndodhur brenda shtëpisë.

Iliri, Donaldi, Einxhel dhe Beniada janë katër finalistët e këtij edicioni. Katër finalistët janë pretendent për të fituar çmimin e madh, megjithatë nuk dihet se cili nga ata do e ketë fatin për fitore.Ndryshe, dy nga finalistët meshkuj, Iliri dhe Donaldi, në “Dhomën e Rrëfimit”, janë pyetur se kush do e fitojë edicionin dhe pa hezitim kanë deklaruar emrat e tyre.

You may also like...