E parkon furgonin dhe futet në restaurant, shoferit i ndodh e papritura…(VIDEO)

Një shofer, megjithëse ka vrapuar për të ndaluar furgonin e tij, nuk ia ka arritur.Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamje që tregojnë një furgon që bartte peshk, derisa rrokulliset drejt një “humnere”.Pamjet thuhet se janë bërë në fshatin Pontyclun, Uellsi i Jugut.Siç edhe mund të shihet, furgoni fillimisht gjendej i parkuar prapa një restoranti teksa shoferi përfundonte porosinë në restorant.

VIDEO

You may also like...