Nëse e konsumoni këtë lëng për 30 ditë, ju nevojitet gardërobë e re

Kur t’ju duket se keni provuar gjithçka dhe se heqja e kilogramëve shtesë është një mision i pamundur, është koha e duhur që të provoni këtë lëng me dy përbërës. Me arsye e quajnë edhe mrekullia e humbjes në peshë, sepse ka efekte të pabesueshme dhe atë pas vetëm një muaji.

Ky lëng i ndihmon trupit tuaj që të heqë qafe ujin tepricë, eliminon fryrjet, shkrin qelizat yndyrore, përmirëson fshikëzën që të punojë dhe të hedhë helmet nga organizmi. Ajo që është edhe më e rëndësishme, përbërësit janë shumë të lirë, e për përgatitjen ju nevojiten vetëm 5 minuta, kështu që ky ilaç është ideal edhe për personat dembelë, që nuk mund të presin t’i shohin rezultatet.

Përbërësit: 1 limon; 60 g majdanoz; 60 ml ujë. Përgatitja: Shtrydheni lëngun nga limoni dhe majdanozin e copëtoni. I vendosni në gotë dhe sipër ia derdhni ujin. Përdorimi: Këtë lëng ta pini në lukth të thatë. Ta konsumoni nga një gotë për gjashtë ditë, e më pas të bëni një pauzë dhjetëditëshe dhe mund të filloni përsëri. Filloni përnjëherë, e për dhjetë ditë keni nevojë për gardërobë të re.

You may also like...