Talenti i 9 vjeçares “thyen” rrjetin (Video)

Elasticiteti i treguar në këtë video e ka kthyer në vajzën më të famshme në rrjetet sociale.Është vetëm 9-vjeç, por Wang Xin nuk ka humbur kohë për të treguar talentin dhe artin e saj. Prej vitesh, Xin ushtron sportin e kung fu, aftësi që e ka zbuluar edhe në këtë video të regjistruar në qytetin Linyi në provincën Shandong të Kinës. Më pas ajo tregon një fleksibilitet të madh, duke vendosur këmbët pas kokës dhe duke e futur në gojë, përpara se të vazhdojë të ngrihet, duke treguar ekuilibrin.

VIDEO

You may also like...