Ndodh edhe kjo: Brenda furgonit 6+1, zbresin 40 punëtorë (Video)

Shpesh na ka ndodhur të futemi në një veturë ku brenda tij janë pesë persona, dhe mezi kemi pritur të zbresim që të lirohemi nga hapësira e vogël.Por një video e postuar së fundmi në internet, tregon se si brenda një veture 6+1 karrige futen 40 punëtorë ndërtimtarie, transmeton TelegrafNë momentin që furgoni u ndalua nga policia, nga ai .

You may also like...