Beniada çmend trafikun në Tiranë këndon e vallëzon nga makina , shikojeni reagimin e këmbësorëve

Ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë bashkuar edhe njëherë, për t’u përgatitur për post “Big Brother VIP”.Në rrjetet sociale nuk kanë munguar fotot dhe videot me njëri-tjetrin. Paloma ka postuar disa video me Beniada Nishanin, të cilës i kërkon që t’u thotë diçka fansave të saj që e pyesin për të.

“Faleminderit të gjithëve. Ju përqafojmë shumë, ju duam”, thotë modelja, e cila është e qeshur në çdo moment, ashtu si ishte edhe në BBV.

Por sot ajo ka postuar nje postim duke kenduar dhe vallezuar nga dritarja e nje makine.Kaq e hareshme duket ajo me kengen e Ponit qe nuk ndalon ne asnje moment duke e kenduar.

VIDEO

You may also like...