Shikoni çfarë i bën dhëndri nuses së tij pasi nervozohet…(Video)

Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pakëndshëm por qesharak në një dasmë.Videoja, tregon momentin kur dhëndri dhe nusja shijojnë tortën e dasmës, duke i dhënë njëri-tjetrit nga një copë.
I nervozuar nga gjesti i nuses, e cila bën shaka me të duke mos ia dhënë copën e tortës, dhëndri nuk e duron nusen dhe nervozohet fort.Kjo video do t’ju bëjë të qeshni me lot. Shikojeni:

VIDEO

You may also like...