Si e komentoni ju nuk humbi kohë fare/ Pas ndarjes nga Beatrix Donaldi hidhet në krahët e një vajze tjetër…

A mos vallë pa u shuar mirë një histori, ai ka nisur njNuk tjetër? Marrëdhëniet e Donaldit me Borën dhe Triksën kanë qenë mjaft të komentuar muajt e fundit.

Fillimisht u mësua ndarja me Borën, pastaj lidhja me Beatrix, por që nuk zgjati. Pas injorimit publik që i bëri Trixës, Donaldi duket se ka gjetur ‘ngushëllim’ tek një vajzë tjetër.

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku Donaldi shihet teksa i vendos krahun një vajze, e cila në pamje të parë duket se nuk është fytyrë publike.

Dita e djeshme ka pasur kryefjale, ndarjen e Beatrix nga Donaldi. Fillimisht ata nuk u takuan tek festa e TCH me pas Trixa e hoqi nga Instagrami.

Por pyetjes se njerezve se kush la, ke i eshte pergjigjur Antigona. Ne inboxin e Kryefjala.com ka ardhur nje bisede e nje fansi me Antigonen,

ku ai e pyet se kush e mbylli kete marredhenie. ”E la kjo Donaldin”- eshte pergjigjur shkurt dhe qarte mamaja e kengetares nga Kosova, Antigona.

You may also like...