Video/ E kap burrin me dashnoren në makinë, reagimi i kësaj gruaje s’është parë as në filma…

Një grua ka bërë një skenë të paparë në autostradë kur ka kapur mat bashkëshortin me dashnoren.Kjo video e publikuar në rrjetet sociale po thyen rrjetin orët e fundit, dhe pse nuk dihet se ku ka ndodhur saktësisht ngjarja.Gruaja i ka hipur në makinë burrit, por ai ka vazhduar rrugën, pasi dhe pas kërkesës së tij për të zbritur ajo nuk është bindur.Kalimtarë të rastit kanë qenë ata që kanë ndërhyrë për t’i dhënë fund kësaj situate, pasi gruaja xheloze, mund të rrezikonte jetën e saj.

You may also like...