Nis lufta, Rusia pushton Ukrainën, Putin: Kush ndërhyn do ta pësojë/ Vjen reagimi i fuqishëm nga NATO

Policia ukrainase: Shtatë të vdekur pas bombardimeve ruse

Shtatë persona dihet se kanë vdekur nga bombardimet nga forcat ruse, thotë policia ukrainase.

Zyrtarët thonë se një sulm në një njësi ushtarake në Podilsk, jashtë Odessa vrau gjashtë persona dhe plagosi shtatë

You may also like...