Donaldi poston fotografi me Blerim Destanin dhe Romeon nga ballkoni një kafeneje , ky ishte reagimi i fansave

Aktori dhe finalisti i BBV ndodhet momentalisht në Dusseldorf, në Gjermani me vëllain e tij binjak Romeon. Ai ka postuar një foto në ‘InstaStoryn’ e tij ku ndodhet dhe krahë aktorit të njohur Blerim Destani.

Gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e famshme, Donaldit iu ofrua nga vëllai i madh një paketë udhëtimi në shtatë vende të botës ku mesa duket aktori ka vendosur të mos shkojë. Në profilin e tij ai ka publikuar nëj video ku tregon se udhëtimet do t’i dhurohen 7 çifteve por me një kusht, për tu përzgjedhur, miqtë e tyre duhet të lenë komentet tek videoja e aktorit dhe të japin një arsye të fortë përse i meritojnë ato pushime dhe më pas do të përzgjidhen.Pas fotografive qe i ka hedhur sot ne instagram vërshuan komentet nga me te ndryshmet ndaj aktorit Donald Veshaj.Te gjithë po thuaj se ishin pozitive pamvaresisht se disa dite me parw fansat ishin pak sa me indiferent ndaj ti per rastin e ndarjes se tij me Beatrixën.

VIDEO

You may also like...