Vetëm Për Shtatë Ditë Rregullon Shtypjen, Ul Kolesterinën: Ilaçii I Cili Me Arsye Quhet Magjii! Ja (RECETA)..

Vetëm Për Shtatë Ditë Rregullon Shtypjen, Ul Kolesterinën: Ilaçii I Cili Me Arsye Quhet Magjii! Ja (RECETA)..

Po ju japin recetën të cilin e përdorin amishët dhe i cili mund të shërojë sëmunddjee të ndryshme, por edhe forcon sistemin e imunitetit.

Gjëja më e mirë te ky iilaç është ajo që është shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t’u bërë, ndërkaq artiikujt ushqimorë të cilët ju duhen për ta bërë këtë iilaç janë lehtë për t’u siguruar.

Përbërësit:

Një copë e xhenxhefilit, një thelb hudhre (i grirë në rende), një lugë uthull molle, një lugë mjaltë, një lugë lëng limoni.

Qitni të gjithë përbërësit në blender dhe miksoni 30 sekonda me shpejtësinë më të madhe. Pastaj kullojeni përbërjen dhe mbajeni në frigorifer gjatë shtatë ditëve të cilin do ta pini.

Si ta përdorni:

Konsumohet një luge të kësaj përbërjeje para kafjallit në mëngjes dhe një lugë para darke.

Nuk rekomandohet konsumimi i më shumë se tri herë në ditë.

Do të jeni të befasuar me rezultatet.

Shtypja e gj akut dhe kolesterina do të zvogëlohen, por do të jeni të freskët dhe plot energji.

You may also like...