Sot është ngritur panik pasi Joe Biden dhe Kim Jong kan zgjedhur dy opcione për Luftën Ukrain-Rusi(VIEO)

Sulmi i Rusisë ndaj Ukrainës solli me vete deklaratat e Luftës së Tretë Botërore. Së pari, presidenti amerikan Joe Biden, më pas ministri i Jashtëm rus Lavrov dhe më pas lideri i Koresë së Veriut Kim Jong-un bënë deklarata.

You may also like...