Qëllojani cili është Donaldi e cili Romeo

Binjakët Romeo dhe Donald Veshaj janë bërë mjaftë të njohur vitet e fundit, e kjo për shkak të sensit të tyre të humorit, shkruan “Kosovarja”.
Ata ishin pjesë e disa programeve televizive, ku edhe u piketuan nga publiku shqiptar gjithandej.

Jeta private dhe lidhjet me femra të famshme të shoubizit dhe ekranit, ju ndihmoj vëllezërve nga Vlora të bëhen edhe më të famshëm.

Së fundi, Donaldi kishte një eksperiencë të gjatë e të lodhshme në “Big Brother Albania VIP” dhe mbështetësin më të madh sigurisht që e kishte vëllain binjak.
Ju a i dalloni se cili është Donaldi e cili Romeo?

You may also like...