I thanë që kishte bërë shumë ndërhyrje/ Arjola ua mbyll gojën të gjithëve: Publikon fotot pa pikë makeupi

Disa foto të publikuara së fundmi në Instagramin e Arjola Demirit, bënë që disa nga ndjekësit e saj të mendojnë se aktorja ka përdorur fotoshop duke qenë se në Big Brother nuk dukej kështu.Kishte prej atyre që shkuan më larg dhe e akuzuan aktoren se ka bërë dhe ndërhyrje pas daljes nga shtëpia e Big Brother për t’u rikthyer në formë.Arjola u mbyll gojën me fotot e fundit, pa grim dhe filtra, si ju duket? (Foto)Komente të tilla duket se nuk i kanë pëlqyer aspak aktores shumë të diskutuar.

Kjo e fundit u përfol dhe për marrëdhëniet e saj brenda shtëpisë së big brother me banorë të caktuar.Arjola pas komenteve të shumta ka publikuar disa fotografi të aktores, ku ajo shihet pa pikë grimi. Një përgjigje për të gjithë ata që e kritikonin për ndërhyrjet në fytyrë.Arjola u kthye në qendër të vëmendjes së fundi, pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP. Edhe pse nuk e fitoi çmimin e madh, asaj iu bë dhuratë një apartment në Tiranë.

You may also like...