Po ky c’pati/ Bes Kallaku paska bërë ndryshimin e madh në pamje…

Bes Kallaku në versionin e Sandokan, aktori i befason të gjithë me ndryshimin e madh në pamje
Bes Kallaku është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndan herë pas herë foto dhe video të ndryshme jo vetëm nga aktivitetet që lidhen me punën dhe karrierën e tij, por edhe nga përditshmëria.Me postimin e bërë pak minuta më parë, ai i ka habitur të gjithë me ndryshimin e papritur në pamjen e tij.

Besi shihet me flokë të gjatë dhe i veshur me një kostum, duke i habitur të gjithë ndjekësit në Instagram.“Ekstejshën. Sandokani”, ka shkruar aktori, duke e ka krahasuar veten me personazhin e njohur dhe të dashur të fëmijërisë sonë.Bes Kallaku në versionin e Sandokan, aktori i befason të gjithë me ndryshimin e madh në pamjeNuk dihet nëse këtë ‘look’, Besi e ka bërë për ndonjë skeç në spektalin e humorit “Kosherja”, apo thjesht për qejf. Nuk na mbetet veçse të presim deri të dielën në mbrëmje në spektaklin e radhës së “Kosheres”.

Në fakt nuk është hera e parë që Besi poston foto për gallatë dhe që marrin pa fund komente dhe reagime, por ndoshta këtë herë ka dashur të na surprizojë vërtetë.Besi vazhdon të moderojë dhe të jetë pjesë e “Kosheres”, këtë sezon të dytë me një bashkë prezantuese të re në krah, Sarah Berisha, që u bë e njohur për publikun në BBV.

You may also like...