Ky Kombinim do të pastrojë zorrët, fryrjen dhe gazrat në vetëm 24 orë..!? Receta..!?

Ky Kombinim do të pastrojë zorrët, fryrjen dhe gazrat në vetëm 24 orë..!? Receta..!?

Kjo është përberja e cila do t’iu lehtësoj një herë e mirë nga problemet me pastrimin e zorrës, fryrjen e barkut dhe gazrat

Kjo recetë popullore është e njohur për një kohë të gjatë. Ajo ka një efekt të veçantë në zorrët dembel, fryrje dhe gazra.

Kur trupi është në gjendje të mirë, ai reflektohet në gjendjen e lëkurës.

Vetë karotat kanë shumë efekte pozitive në trup falë fibrave, vitaminës A dhe beta karotenit që ajo përmban me bollëk dhe kur ta përzieni me disa përbërës të tjerë, do të merrni një balsam të vërtetë stomaku.
Ky il’aç është i njohur për një kohë të gjatë, dhe është përdorur për probleme të zorrëve, dhe në të njëjtën kohë për zgjidhjen e problemeve të lëkurës.

Ky ilaç do të zgjidhë me sukses problemin e zorrëve dembele, fryrjes së barkut dhe gazrave. Ja se si përgatitet.

PERBERESIT E NEVOJSHeM:

3 karota të mëdha

1 lugë gjelle mjaltë

1 majë luge pluhur djegës (ose piper i zi i bluar)

1 lugë çaji vaj ulliri
PROCEDURA:

Grijeni karotën në një tas, pastaj shtoni përbërësit e tjerë. Perzieni derisa të kombinohen – dhe il’açi dembel i zorrëve është gati për t’u përdorur.

Rekomandohet të hani këtë përzierje në vend të mëngjesit, dhe është e nevojshme ta konsumoni gjysmë ore pas zgjimit.

Në 10 ditë me aplikim të rregullt, do të vëreni një përmirësim të madh dhe një ndjenjë lehtësie në lëkurë.

Per me shume ndiqni videon ne vazhdim

You may also like...