Koreja e Jugut po fundoset nga përmbytje të tmerrshme, rrugët u kthyen në lumenj.VIDEO

Kryeqyteti i Koresë së Jugut po fundoset nga shiu, rruget jane kthyren ne lumenj dhe njerezit jan te shqetsuar nga kjo fatkeqski qe ka kapluar kryeqytetin Seoul.Shikoni videon meposht per meshum.

You may also like...