Sot u dëshmua fjala e Muhammedi a.s, Shiko cfar bëjnë Gra e Burra musliman në tokat Arabe…(VIDEO)

Ne postimin e radhes kemi publikuar nje video qe ka ndodhur ne tokat arabe
Nga shum hoxhallar kemi degjuar hadithin per te cilen ka folur i Derguari i ZOTIT Muhammedi a.s Paqja dhe meshira e Zotit qoft mbi te.
Nuk behet Kiameti perderi sa nuk kthehen kengtaret ne gadishullin Arabik dhe Do te vij koha kur ne tokat arabe do te Mbizotroj muzika . Meqe kjo eshte permendur ater ne kemi gjetur nje video ku kjo i ngjason fjaleve qe jan permendur 1400 vite me par
Me posht ekeni videon ku shihet qart se gra e burra te bashkuar festojn dhe disa nga ata heqin mbulesat e tyre
Per te par videon kliko mbi re.kl.am

You may also like...