Traditat e Turqive sjellin vdekje në dasëm/ Me armë në dor ju kerkon bakshish Nuses dhe Dhëndrit(VIDEO)

Ngjarjet me te cmendura qe ndodhin jan ne qytetin ISTAMBULL, ata kan nje tradit te cmendur, ne momentin qe shofin ndonje makin ku jan dhendri dhe nusja, ata ndalojn makinen per te kerkuar bakshish aq sa ju don zemra, Por keto raste jan filmuar ku ka kercnime te shumta ndaj dhendrit dhe nuses ne moment qe ata refuzojn te japin bakshish kalimtareve, Ne turqi pas ksaj tradite jan vrar dhendri nusja dhe shum ndodhi te cmendura, por ne ju sjellim nje video qe te shihni se ne cfar tradita te cmendura meren turqit. pamje me posht

You may also like...