VETEM PER 3 DIT / Redukton dhjamin, eliminon fryrjen e stomakut dhe largon mbeturinat

VETEM PER 3 DIT / Redukton dhjamin, eliminon fryrjen e stomakut dhe largon mbeturinat.Kjo recetë është në të vërtetë një vakt sallatë që hahet për një periudhë prej tre ditësh. Disa njerëz e hanë atë vetëm në mbrëmje në vend të darkës, por rregullojnë vaktet e tjera gjatë ditës për të pasur një efekt.
LEXO ME SHUME:

Sidoqoftë, ata që janë më elastikë, e hanë këtë vakt gjatë gjithë ditës (për mëngjes, drekë, darkë dhe meze) për një periudhë prej tre ditësh dhe, natyrisht, ka një efekt edhe më të madh.Truku është në të vërtetë në zgjedhjen e përbërësve nga të cilët përgatitet kjo sallatë me vitamina dhe aftësinë e tyre për të pastruar të gjitha mbeturinat e mbetura në zorrë dhe të veprojnë si fshesë,LEXO ME SHUME:

Nëse mendoni se është koha për të bërë një pushim dhe për të ndihmuar trupin tuaj të heqë qafe yndyrën dhe sedimentin e akumuluar të patretur në zorrët (të cilat nga rruga janë të gurëzuar dhe quhen “gurë” në zorrët), atëherë ju keni ardhur në vendin e duhur dhe lexoni më poshtë recetën për këtë sallatë me vitamina.LEXO ME SHUME:

Nëse e hani këtë vakt për tre ditë me radhë, do të bëjë një ndryshim të vërtetë në stomakun tuaj, si brenda ashtu edhe jashtë. Ai vepron si një furçë pastrimi / fshesë, kështu që pasi të pastrohen zorrët, fryrja e stomakut do të zhduket.Në këtë mënyrë, acidet e stomakut do të jenë në gjendje të funksionojnë siç duhet dhe të tretin plotësisht ushqimin. Dhe ju, për tre ditë do të dukeni shumë më të shëndetshëm dhe shumë më të dobët!LEXO ME SHUME:

Përbërësit: lakër të freskët (mund të keni edhe jeshile, por përpiquni të merrni lakër të kuqe), panxhar, karota, lëng limoni dhe pak vaj ulliri.Procedura: Grijeni lakrën, panxharin dhe karotën në një raport prej 3: 1: 1. Kështu që në 100 g lakër vendosni 100 g karrota dhe panxhar. Në sallatë mund të shtoni erëza për shije, të tilla si majdanoz, selino, borzilok dhe të ngjashme.Shikoni pamjet , klik ojeni.

You may also like...