Lypsi bëhet milioner/ Nuk la shtëpi pa lyp para, filmohet në rrugë duke i numëruar paratë mirëpo ajo që i ndodhi….(VIDEO)

Ne Turqi nje lyps po lypte para ne cdo shtepi dhe te gjithve ju dhimste dhe po i jepnin para vazhdoi ta ben te njejten gje per cdo dit, nje dite filmohet nga nje kalimtar rasti duke i numeruar parate tij ne rruge i ulur, kishte aq shum para saqe kalimtari mendoi qe mund te ishin miliona…

You may also like...