Shkon Të Shoh Djalin 6 Vjeçar Gjatë Kohës Së Drekës Në Shkollë Por Ja Çfarë Zbulon

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell lajmin e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme ,
Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te .

Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..
//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta le.xosh laj,min e plo.të ,duke shty,pur ne rek,la.men 4 sekondshe

Nnjë djalë 6-vjeçar mbërriti vonë në shkollë se familja e tij kishte pasur probleme me makinë atë ditë.

Dhe nëna e tij e dinte se djali i saj do merrte një dënim gjatë drekës për shkak të vonesës.Gjatë drekës, mamaja vizitoi djalin për të parë se si po ia dilte

Por ajo ishte e tronditur kur hyri në dhomën e drekës dhe zbuloi se dënimi i tij ishte më shumë një turpërim publik sesa një dënim.
Ai ishte ulur vetëm në një tavolinë me një ndarje kartoni para fytyrës, duke e penguar që të shihte ose të bënte kontakt me nxënësit e tjerë.

Ai ishte duke qarë, i poshtëruar, i mërzitur.
Mamaja ishte e zemëruar, sidomos pasi e dinte që nuk bëhej shpesh vonë për shkollë dhe nuk ishte aq vonë vonë sa të merrte një dënim.

Post navigation

Femija E Go.Det Nenen E Tij, Shikoni Reagimin E Nenes.. Do Mbeteni Pa Fjale ! VIDEO
Qeni I Shpëton Vdekjes Ne Momentin E Fundit Dhe Pronari Del Me Lot Në Sy Duke… VIDEO
RELATED POSTS

You may also like...