E Cuditshme/ Perderisa bujku ishte duke punuar, nga toka dalin disa peshq nëntoksor (VIDEO)

Nje video e cila ka mare em shum se 80 milion shikime ne youtube vertet eshte per tu habitur. Perderisa ky njeri ishte duke punuar ai sheh disa peshq qe kishin ngecur ne balte.E cuditshme eshte se si keta peshq ishin ende gjalle dhe personi mundohet qe ti shpetonato…shiko videon me poshte

You may also like...