Shpërthenii Nga Energjia: Vetem 3 Lugë Të Këtij Iilaçi Kurojnë Anemiinë Dhe Mbrojnë Nga Viiruset!

Ulja e nivelit të hemoglobiinës në gj ak, pavarësisht nga numri i qeliizavee të kuqe të gj akut (eriitrociteet), zvogëlon aftësinë e gj akut për të transportuar oksigjenin në qeliiza, duke çuar në aneemii.Në mjekësinë popullore ekzistojnë disa receta për rritjen e hekurit në gj ak.
LEXO ME SHUME:

Në veçanti, kjo bommbëë me vitamina dhe eliksirii shërues është një iilaç jashtëzakonisht i mirë dhe i provuar për rritjen e hemoglobiinës, ngritjen e nivelit të qeliizave të gj akut dhe përmirësimin e numrit të përgjithshëm të gj akut.Bëni menjëherë, përveçse është super e shëndetshme, është shumë e shijshme!PERBERESIT E NEVOJSHM:20 ml mjaltë;200 g arra të copëtuara ose të bluara;100 g rrush të thatë;100 g hurma;200 ml lëng karrote;20 ml lëng panxhari;2 limona organikë me lëvore.LEXO ME SHUME:

PROCEDURA:Lani limonët mirë dhe pritini në gjysmë. Hiqni farat, grijeni atë dhe shtrydhni lëngun. Nëse keni blerë limonat ne shitore jo organike, atëherë qëroni ato.Vendosni limonët e shtypur në një kavanoz qelqi 1 litër. Pastaj shtoni mjaltë dhe karrota të shtrydhura dhe lëng panxhari. Perzieni mirë.Më pas kësaj përzierje shtoni arra të prera imët ose të shtypuraa, hurma të copëtuaraa dhe rrush të thatë. Perzieni mirë përsëri.LEXO ME SHUME:

Do të merrni rreth 1 kg përzierje të shijshme dhe të shëndetshme shëruese. Ruajeni të mbyllur fortt në një kavanoz qelqi, në frigorifer. Shtoni pak më shumë mjaltë nëse është e nevojshme.Merrni një ose dy lugë tre herë në ditë para çdo vakti.Nuk ka efeektte anësoree përveç rritjes së energjisë. Kontrolloni gj akun pas një ose dy javësh. Do të befasoheni.Kete recete shpeernddaje qe te perfiitojnee ata qe kanee nevoj.LEXO ME SHUME:

You may also like...