Hidhni Pak Nga Ky Përbërës Që E Ka Çdo Grua Në Shtëpi Dhe Rrobat Tuaja Do Të Lahen Më Mirë Se Më Parë: Nuk Do Mbeten Njollat E Verdha Të Djersës!

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell lajmin e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme ,
Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te .

]Hidhni pak nga ky përbërës që e ka çdo grua në shtëpi dhe rrobat tuaja do të lahen më mirë se më parë: Nuk do mbeten njollat e verdha të djersës!

Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te . Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..
//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta le.xosh laj,min e plo.të ,duke shty,pur ne rek,la.men 4 sekondshe

Le ta pranojmë, të lash rrobat nuk është edhe një punë aq e këndëshme. Gjithmonë mbeten njolla, erë e keqe dhe disa rroba humbin ngjyrën e tyre.

Por nëse doni të kurseni kohë, para dhe energji, shikoni këtë truk të thjeshtë dhe natyral që do t’i bëjë rrobat tuaja të freskëta dhe rrezatuese me bardhësi. Njollat ​​që nuk ikin, aromat e këqija dhe ndryshimi i ngjyrave që u ngrenë nervat nuk do të ndodhin më nëse përdorni këtë truk.

Ju duhet thjesht të hidhni pak uthull të bardhë në lavatriçen tuaj dhe mrekullia do të ndodh.

Uthulla e mollës heq njollat që nuk i largon detergjenti, por edhe aromat e këqija. Uthulla e bardhë duhet hedhur në vendin ku hidhni edhe zbutësin e rrobave.

Ajo do të heq edhe njolla e djersës, njollat e verdha dhe madje edhe njollat që lë deodoratin në rrobat tuaja.

Uthulla e bardhë është gjithashtu e mirë në heqjen e qimeve të kafshëve nga pëlhura të caktuara.

You may also like...