Bombat e akullit po bien nga qielli në Evropë! Stuhia dhe breshri shkatërruan Francën..VIDEO

Disa shtëpi janë shkatërruar në fshatrat në Hauts-de-France dhe Normandi, pasi dy mini tornado goditën zonën gjatë stuhive dje (23 tetor). Ne te njejten koh jan shfaqur edhe momentet kur bresheri ka goditur rende disa nga vendet
Pamjet mund ti ndiqni me posht

You may also like...