EMOCIONUESE: Djaloshi Që Përloti Boten Me Përgjigjjen E Tij(VIDEO)

Ne kete video do te ndiqni djaloshin i cili e perloti tere boten me pergjigjen e tij . Nje gazetar sirian e pyet djaloshin se cilin e do me shume nenen apo babain ,

Ku ai pergjigjet se me shume e do babain ndersa gazetari vazhdon ta pyet disa her se ke e do me shum ai perseri pergjigjet se me shume e do babain pastaj gazetari i thote se Profeti jone na ka porositur ” Tre here nenen nje here babain ” pergjigja e djaloshit do tju perlot te gjitheve , Ndiqeni videon me posht

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell lajmin e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme ,

Ju ftojme ta ndiqni lajmin e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te . Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..
//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta le.xosh laj,min e plo.të ,duke shty,pur ne rek,la.men 4 sekondshe

Para se t’ia fill0ni t3 lex0ni ju lut3m1 sht.ypni larte ne te djathte but.0nin FO LLOW DHE NA NDI QNI. JU FALEMINDERI

You may also like...