Pamje e re – Reagimet krejtësisht të çmendura të tifozëve të Arabisë Saudite kundër Argjentinës në Kupën e Botës..

Kjo fitore e Arabis saudite ishte nje histori e shenuar qe mposhti ekipin ku per te luajten shum ye boterore si Messi e tj
Pa dyshim se ishte nje gje e pa pritur kjo nga ana e tifozeve te Arabis Saudite
Por ne minutat e fundit lojtaret e Arabis saudite befasuan tifozet ku pas fitores ata filluan te festojn duke xhuajtur me Kallashnikov duke thyer dyert e shtepis televizora dhe lloje te ndryshme
Ndiqe videon ku jan mbledhur gjitha momentet gjat fitores

You may also like...