Category: Magazina

Ermali ka dy fjalë për ndarjen e Beatrix-Donald!

“Borës i ka hipur tangërlliku, kurse Donaldi dhe Trixa” Ermali flet për ‘trekëndëshin’ e famshëm.Aktori i njohur Ermal Mamaqi, ka folur ditën e sotme rreth zhurmës që u krijua nga komenti që bëri brenda...